Şemsiye, geçmişte güneşten korunma amacı ile üretilmiş ürünlerdir. Fakat günümüze bakıldığında rüzgarlı ve yağışlı havalara karşı koyabilmek adına kullanılmaktadır. Şemsiye modelleri birçok tasarım ve boyutlarda karşımıza çıkmakla beraber, her geçen gün çeşitlilik odağında artış göstermektedir. Güler Şemsiye olarak standartların dışına çıkarak özel üretim şemsiye satışı gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizdeki yüksek kalite ve dayanıklılık, uzun yıllar kullanım garantisini beraberinde getirmektedir.

Özel Üretim Şemsiye Modelleri Özellikleri

Özel tasarım şemsiye modellerindeki geniş ürün yelpazesi, firmamızın kaliteli şemsiye üretimi ile vücut bulmakla birlikte, şıklık ve estetik görünümü bünyesinde barındırmaktadır. Firmanızın promosyon ihtiyacında en doğru seçenek olan şemsiyeler, renk çeşitliliği yönünden de oldukça geniş bir yere sahiptir. Vintage bir görünüm elde etmek isteyenler için ahşap saplı olanlar oldukça şık ve otantik bir auraya sahip. Özel üretim şemsiye modelleri arasında yer alan ahşap saplı seçenekler, dayanıklılık açısından uzun ömürlü kullanımı vaad ediyor. Rüzgara karşı dayanıklı poncak ve iki kat kumaştan üretilmesi, ürüne ekstra sağlam olma özelliği katıyor. Üstelik lazerle sapına marka isminizi ve logonuzu uygulayabiliyoruz. Bu da tercih ettiğiniz şemsiye modelinde farklı bir ayrıcalık yaratıyor. Kumaşın üzerine de uyguladığımız logo baskısı ile şık bir görünüm yaratıyoruz. Ahşap sapların yanı sıra metal saplı olan modeller de oldukça revaçta! Uzun gövdeli, serigrafi baskılı tasarımlar odağında fark yaratan ürünlerimiz renk konusunda da oldukça zengin bir yere sahiptir. Soft tonlardan neon olanlara, siyahtan beyazın eşsiz sadeliğine kadar her rengi bulabileceğiniz tasarımlarda dayanıklılığın yanı sıra şıklık da beraberinde geliyor.

Özel Üretim Şemsiyelerde Uygun Fiyat Avantajı

Markaya özel üretim gerçekleştirdiğimiz firmamızda, birbirinden farklı model ve renkte ürünler yer almaktadır. Rüzgara dayanıklı kumaştan üretilen şemsiyeler, serigrafi baskı ile taçlandırılarak ayrı bir şıklık kazandırılmaktadır. Tercih ettiğiniz modelde kırılma, parçalanma gibi sorunlar yaşamayacağınızın garantisini Güler Şemsiye olarak vermekteyiz. Üstelik bunların yanı sıra uygun fiyat avantajı da sizleri bekliyor. Bu denli kaliteli şemsiye seçeneklerini , nereden makul fiyatlarla temin edebilirim diye düşünmenize gerek kalmıyor. Özel üretim şemsiye modellerinde birbirinden avantajlı indirim ve fırsatlar hizmetinize sunuluyor. Ürünlerimizi detaylı incelemeniz ve bilgi almanız için sizleri en kısa zamanda sayfamıza bekliyoruz. Özel tasarım promosyon şemsiye ve daha fazla şemsiye tasarımlarına ulaşmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.