Promosyon şemsiye arayanlar buraya. Gündelik hayatta sıkça kullanılan eşyalardan biri şemsiyedir. Koruyucu kumaşı sayesinde yağmurdan ve güneşin zararlı ışınlarından koruyan şemsiye, her çeşit renge, baskıya ve amaca sahip aksesuarlardır. Plaj şemsiyesi, bahçe şemsiyesi, portatif şemsiyeler gibi farklı isimlere sahip bu ürünler, ilk defa Çinliler tarafından kullanılmıştır. Şemsiyeler, insanları yağmur ve güneşten korurken estetik bir görüntü de sergiliyor. Birbirinden çeşitli renk ve baskıya sahip bu aksesuarlar, çantalardan ve ellerden eksik olmayan koruyucu bir ürün haline geldi. Yaz kış her mekânda kullanılabilen şemsiyeler, hem koruyuculuk hem aksesuar görevini üstlenmektedir. Minyatür boyutlara sahip şemsiyeler, içecek ve kokteyllerin vazgeçilmez süsü haline gelmiştir.

Marka ve firmalar, isimlerini daha iyi duyurabilmek adına çeşitli reklam yollarına başvururlar. Televizyon veya reklam panolarına reklam vererek, broşür dağıtarak, marka ve firmanın isminin yer aldığı promosyon ürünleri halka vererek kendilerini tanıtmaya çalışır. Şemsiye modelleri arasında promosyon şemsiyeler de yer almaktadır. Promosyon şemsiyeler, reklam yapılırken kullanılan promosyon ürün verme yolunda tercih edilebilecek aksesuarlardan biridir. Kalem, çanta, paketli gıda gibi ürünlerle beraber promosyon olarak verilebilecek şemsiyeler, marka ve firma isminizin bireylerin aklında kalmasını sağlayacaktır. 

Promosyon şemsiyelerde genelde şirket veya dükkan, parti, dernek ya da büyük/ küçük oluşumlu teşkilatların adını, amblemini taşıyan aksesuarlardır. Özel müşterilere ve reklam yapılmak istenen bölgedeki halka verilen promosyon şemsiyeler, hem reklam yapmak isteyenlere hem de şemsiye kullanıcılarına fayda sağlar. Marka ve isimlerini duyurmak isteyenler şemsiyede onları hatırlatacak şekilde yazı ve resimler kullanırken, bireyler de kendilerini yağmur ve güneşten koruyacak aksesuarları edinmiş olur. 

Promosyon Şemsiye İmalatı

Promosyon şemsiye imalatı konusunu sizin için kaleme aldık. Şemsiyeler, promosyon olarak verilen hoş aksesuarlardan biridir. Boyut ve renk alternatifi çok geniş olduğundan, reklam yapmak isteyenler çoğunlukla promosyon şemsiye modellerini tercih eder. Rahatça baskı yapılabilen bu ürünler, özellikle sonbahar ve kış mevsimlerinde sıklıkla kullanıldığından, reklamı yapılan ismin kullanıcıların aklında kolayca kalmasını sağlar. Promosyon baskılı şemsiye, şirket, parti veya markanın ismini yayması için harika bir seçenektir. Sürekli göz önünde olan bir ürün olduğundan, uygun bir reklam aracıdır. 

Promosyon şemsiyeler eğer kaliteli malzeme ve güvenilir firmalar tarafından üretilirse, uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Dikkat çeken, markanızın ismini uzun süre boyunca hafızalarda tutulmasını sağlayan promosyon şemsiyeleri firmamız aracılığıyla sipariş edebilirsiniz. Promosyon şemsiye üretimini ve satışını yaptığımız firmamız, müşterilerin özel siparişiyle çalışmaktadır. Kaliteli, rüzgarda ters dönmeyen ve her markanın basımının yapılabileceği promosyon şemsiyeleri isme özel olarak hazırlamaktayız. 

Promosyon şemsiyenin fiyatları, promosyon şemsiye imalatçıları, kalitesi, rengi ve reklamı yapılacak markanın bilinirliğine göre değişir. Plastik veya ahşap saptan, fiber telden, yırtılmaz, su geçirmez ponçak ve naylon kumaşlarla üretilen promosyon şemsiyelerimiz, müşteri talebine göre özenle hazırlanmaktadır. Şirketlerin en çok tercih ettiği promosyon ürünlerinden olan şemsiyeler, reklamı yapılacak markanın ismi ve amblemiyle üretilir. Profesyonel ve markanızın akılda kalıcı olmasını sağlayan ekibimizle promosyon şemsiyeleri isteğe göre imal ediyoruz. 

Toptan Promosyon Şemsiye

Toptan promosyon şemsiye alacaksanız buraya. Çoğu ürünün satın alımında, toptan alışveriş yapmak fiyat açısından daha uyguna gelebilir. Promosyon şemsiye üreticileri, gerek perakende gerekse toptan olarak promosyon şemsiye satışını sağlamaktadır. Özellikle marka ve şirketlerin özel olarak sipariş verdiği şemsiyeler, firmalar tarafından toptan şekilde alınır ve reklam aracı olarak kullanılır. Uygun tasarım, kaliteli işçilik ve kaliteli baskıyla yapılan promosyon şemsiyeler; firmamız tarafından özenle hazırlanır. 

Promosyon şemsiyelerde kullanılan yazı ve amblemin okunur, görünür şekilde olması gerekir. Tersi bir durum olduğunda reklam yapılmasının bir anlamı olmaz. Ayrıca bu baskının suya ve aşınmaya dayanıklı olması gerekir. Güneşin ve diğer mevsimsel koşulların baskıyı silmemesi gerekir. İsim ve amblemin şemsiyeye güzelce geçebilmesi için kaliteli kumaşa sahip olması gerekir. Çabucak eğrilmeyen tellerden üretilen promosyon şemsiyeler, paslanmayan özellikleriyle uzun yıllar boyunca kullanılır. Ahşap veya plastik saplarla üretilen şemsiyeler su aldığında şişme yapmamalı, küf tutmamalı. İsteğe göre şemsiyenin açılma şekli otomatik veya manuel olarak belirlenebilir. Tüm bu özelliklere sahip kaliteli promosyon şemsiyeleri toptan bir şekilde firmamızdan alabilirsiniz. Sadece isme ve markaya özel, logolu ve baskılı promosyon şemsiyeleri değil, diğer tüm şemsiye çeşitlerini toptan bir şekilde satışa sunmaktayız. Kaliteli işçiliğin ve uygun fiyatın birleştiği şemsiyelerimiz, siparişe özel şekilde hazırlanarak kullanıcılara ulaştırılır. 

Promosyon Şemsiye Fiyatları 

Promosyon şemsiye fiyatlarını merak mı ediyorsunuz, öyleyse gelin yakından inceleyelim. Şemsiyeler, üretiminde birçok seçeneğin olduğu hoş aksesuarlardan biridir. Birçok kesime hitap ettiği ve geniş ürün yelpazesine sahip olduğu için promosyon olarak sıkça kullanılır. Firmamızla iletişim kurarak sipariş verdiğiniz promosyon şemsiyelerin adede ve baskıya uygun imalatı yapılmaktadır. Promosyon mini şemsiye, otomatik ve manuel şemsiye, promosyon baston şemsiye gibi çeşitlerden dilediğinizi tercih edip, markanızı duyurmaya başlayabilirsiniz. 

Promosyon şemsiyelerin fiyatı, üreten firmaya, kaliteye, işçiliğe ve tasarıma göre değişmektedir. Güler Şemsiye olarak sunduğumuz uygun fiyatlarla, müşteri talebine göre istenen promosyon şemsiyeyi üretmekteyiz. Toptan satış yaptığımız firmamız, marka ve isminizi duyuracak olan promosyon şemsiyeleri tecrübeli ekibiyle üretmektedir. Reklam veren firmalar, şemsiyedeki reklamın kaliteli olmasına ve şemsiye fiyatlarına dikkat ederek sipariş vermektedir. İşçiliğin düşük olduğu promosyon şemsiyeler reklam veren firmalar tarafından tercih edilmez. Görünür isim ve amblemin bulunduğu, tasarımın kaliteli kumaşlara işlendiği promosyon şemsiyelerimiz, dilediğiniz renk ve tasarıma göre üretilmektedir. 

Su geçirmeyen, paslanmayan ve eğrilmeyen tellerden üretilen şemsiyelerimiz, uygun fiyatları sayesinde firmalar tarafından tercih edilmektedir. Firmamızdan promosyon, güneş şemsiyeleri, logolu, katlanabilir, otomatik veya manuel şemsiyeler tedarik edilebilir. İsteğe göre hazırlattığınız şemsiyeleri, geniş ürün alternatif seçeneğiyle tedarikçilere sunmaktayız. Baskısı ve üretimi biten şemsiyeleri anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla hızlı ve özenli paketle gönderiyoruz. Sahip olduğumuz deneyimli ve tecrübeli ekibimizle, müşteri talebine uygun şemsiyeleri anında ulaştırmakta ve daha geniş seçenekler için fikir üremekteyiz. Kaliteli işçiliğin bulunduğu promosyon şemsiyeler ve daha fazlasına uygun fiyatlarla ulaşmak için bizi tercih edebilirsiniz.