Protokol şemsiye; Resmi yerlerde görevli kişilerce kullanılan şemsiye modelidir. Protokol şemsiyeyi, daha çok cumhurbaşkanını korumakla görevli olan kişilerin ya da valelerin kullandığını görürüz. Buradan da anlaşılacağı üzere protokol şemsiyeler diğer şemsiye modellerine göre üst düzey performans gösterir. Bazı zamanlarda fırtına diyebileceğimiz çok sert rüzgarlar esse bile yüksek oranda dayanıklılık gösterir. Şiddetli rüzgardan dolayı ters dönse de kesinlikle kırılmaz. Bu noktada diğer şemsiyelerden ayrılır.

Protokol şemsiye modelleri, çok rüzgarlı günlerde ters dönerse bile eski haline kavuşması birkaç saniyenizi alır. Dolayısıyla hava koşulları ne olursa olsun sizleri asla yarı yolda bırakmaz. Üretiminin yapıldığı ana malzeme ipek kadar incedir. Aynı zamanda kumaşı, su geçirmez özellik gösterir. Elinizle zorlayarak bile yırtmanız pek mümkün değildir. Çünkü kumaşı oldukça kalitelidir. Farklı renk modelleri mevcuttur. Fakat çoğunlukla resmi alanlarda tercih edilen bu şemsiyelerde, siyah renk öne çıkar. Lacivert renge sahip protokol şemsiyeler de rağbet görür. Firmamız üzerinden toptan ya da istediğiniz miktarda satın alabileceğiniz protokol şemsiyeler için özel olarak sap hazırlama hizmeti sunuyoruz.

protokol şemsiye

Protokol şemsiyeler arasında genellikle yağmura karşı tercih edilen büyük boy modeller öne çıkar. Büyük boy olanları, diğer şemsiye modellerine göre daha geniş bir koruma alanı oluşturur. Mesela normalde bir şemsiye yalnızca bir kişiyi koruyabilir. Ama protokol büyük boy şemsiyeler, iki kişiyi rahatlıkla yağmurdan koruyabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu modeller genellikle yağmurlu havalar için tercih edildiğinden, suyu itici özellik gösteren bir kumaş kullanılmıştır. Her çeşidi yüksek oranda koruyuculuk sağlar. Çünkü şemsiyenin elde edildiği malzeme son derece kaliteli ve sağlamdır. Firmamız sizlere kalite güvencesi verdiğinden bizlerle iletişime geçerek gönül rahatlığıyla protokol şemsiye siparişi verebilirsiniz. 

Protokol Şemsiye İstanbul

Protokol şemsiyeler en sağlam ve en kaliteli şemsiye modelleri olarak bilinir. Bu nedenle cumhurbaşkanı, bakan gibi kişilerin valeleri tarafından sıklıkla tercih edilir. Üst seviyede hizmet sunan bu modeller, darbelere karşı da dayanıklılık gösterdiği için kırılma durumu söz konusu olmaz. En çok kullanıldığı şehirlerimizden biri İstanbul’dur. Çünkü İstanbul, ülkemizin en popüler ve öne çıkan şehirlerinden biridir. Dolayısıyla İstanbul gibi son derece kalabalık ve gözde olan merkezler için oldukça fazla tercih ediliyor. 

Protokol şemsiyeler, katlanır ve promosyon şemsiye modellerinden oldukça farklıdır. En başta protokol şemsiyeler, bilinen en büyük ve koruyucu yağmur şemsiyesidir. İstanbul’da protokol şemsiye üretimi ve satışı yapan firmalar günden güne artsa da her firma kalite sunmaz. Bu nedenle kalite konusunda güven veren ve adından söz ettiren firmalardan temin etmeniz daha doğru olacaktır. Firmamız tam da bu noktada diğer firmalardan ayrılır. Kaliteli ve dayanıklı modellere sahip olmak istiyorsanız firmamız sizler için ideal tercihtir. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. 

Protokol Şemsiye Nasıl Olmalı?

Protokol şemsiye olarak bilinen şemsiyenin diğer bilinen adı ise vale şemsiyesidir. Sert rüzgârlara karşı dayanın gösterecek kalitede üretilen bu şemsiyeler aynı zamanda rahatlıkla üç kişiyi koruyabilme özelliğini de sunar. 120 cm çapında üretimi yapılan şemsiyede çelik tel kullanımına yer verilir. 12 tel ve 12 panelden oluşan protokol şemsiyeleri rüzgârın etkisi ile ters dönmesi durumunda ise anında eski haline dönerek herhangi bir kırılma olmadan koruma görevine devam eder. Kaliteli kumaş seçimleri ile hazırlanan bu ürünlerde kuşa kuruma sonrası kesinlikle çekme yapmaz. Protokol şemsiyesi nasıl olmalı sorusunun yanıtında aslında şemsiyenin gerektirdiği görevi ve özellikleri sunmasının yeterli olduğu söylenebilir.

Protokol Şemsiyesini Nereden Alabilirim?

Protokol şemsiyesi alımında ürünün sunulacak olan hizmet seçimine uygun olan özellikleri yansıtması son derece önemlidir. Bu neden ile alımınızda kaliteli tercihe yer açmanız önerilir.

Protokol şemsiye modellerinde geniş bir ürün yelpazesini sunan ve farklı özellikleri ile size en kaliteli şemsiye tercihini veren Güler Şemsiye firmasından dilediğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz. Firma ya da marka logolu olarak hazırlanabilen ürünler aynı zamanda sap kısmına lazer baskı uygulaması ile de sunulabiliyor. Ürün Tercihinizde sizde kaliteden ödün vermeyen bir adresten destek almak isterseniz Güler Şemsiye firması tarafından üretimi yapılmakta olan protokol şemsiye ya da vale şemsiye ürünlerini hemen sipariş verebilirsiniz.

Protokol Şemsiye Fiyatları

Protokol şemsiyelerin ciddi anlamda kaliteli olmalarının nedenlerinden biri, şemsiyenin tamamında kaliteli fiber malzeme kullanılıyor olmasıdır. Fiber malzeme kullanılması şemsiyeyi daha taşınabilir bir hale getirir. Yani uzun süre boyunca elde taşındığında kişiyi yormaz. Hafif yapılarına karşın son derece güçlü performans gösteren protokol şemsiyeler, gün geçtikçe popülerliğini arttırmaya devam eder. Protokol şemsiyelerde kullanılan kumaş türü, gelişen teknolojiye uyumludur. Elde edildiği kumaş, ponjea olarak bilinir. Bu kumaş son derece ince bir yapıya sahip olsa da yüksek oranda dayanıklılık sağlar. Protokol şemsiyeler, kullanışlı ve dayanıklı olduğundan insanların çok fazla dikkatini çeker. 

Şemsiye imalatı konusunda Güler Şemsiye olarak sizler için birbirinden kaliteli ve dayanıklı protokol şemsiye modellerini sunuyoruz. Firmamız geniş ürün seçenekleri ile adından söz ettirir. Şemsiye sektöründe tercih edilen firmalar arasında ilk sıralarda yer alıyoruz. Firmamız için kaliteli ve güvenilir hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak birinci hedeftir. Firmamız üzerinden toptan bir şekilde şemsiye alışverişi yapmak sizler için son derece avantajlı olacaktır. Birbirinden kaliteli, şık ve özel tasarımları ile öne çıkan protokol şemsiyeleri satın almak için firmamızın uzman ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.