Günümüzde pratiklik, işlevsellik ve tasarımı birleştiren markaya özel reklam şemsiyeleri, bir şirket için mükemmel bir iletişim aracıdır. Bu kullanışlı günlük aksesuarlar, bir reklam mesajını iletmeyi ve aynı zamanda bir kimliğin geniş bir kitleye tanıtmayı mümkün kılar. Bu şemsiyeler, bu amaçla, iletişimin amacına, hedefe veya olaya göre geniş bir işaretleme yüzeyi sayesinde geniş kişiselleştirme olanakları sunar.

Son dönemde çok çeşitli tasarımlar, şekiller, mekanizmalar, fiyatlar ve aralık seviyelerinde müşterilerin kendi tarzına uygun birçok şemsiye modellerini bulabilirsiniz. Pek çok faktör, her şirketin hedefine sunmak istediği reklam şemsiyesi seçimini iyileştirmesine olanak tanır. Bu durumda Güler Şemsiye modelleri devreye girmektedir.

Markaya Özel Şemsiyeler

Güler Şemsiye de markaya özel tasarım şemsiyeler, bir markanın veya şirketin imajıyla kişiselleştirilebilen klasik bir üründür. Nesne yardımı ile bir iletişim aracı haline gelir. Yıl sonunda ya da özel günlerde bu vesileyle markanın çalışanlarına veya müşterilerine sunulabilir. Ayrıcalıklı müşteriler veya potansiyel müşteriler için de özel olarak tasarlanabilir.

Markanız İçin Özel Tasarım Şemsiyeler: Fark Yaratan Bir Hediye

Düğün davetlilerine yağmurlu günlerde veya güneşten korunmak için ikram edilebilir. Ayrıca bir markanın, bir spor partnerinin ve hatta bir takımın bir yarışma veya spor etkinliği sırasında popülaritesini artırmak için de yapılabilir. Bu nedenle Güler marka şemsiyesi, promosyon amaçlı bir mesajı iletmek için kullanılan kişiselleştirilmiş güzelliklerden biri olmaktadır.

Firma Marka Şemsiye Özellikleri

Bir şirketin adını ya da şemsiye markasından özel olarak tasarlanan ürünlerini içerebilir. Kişiye özel kadın şemsiye, bir ürünü, hizmeti, yeri veya olayı tanıtmak için slogan da gösterebilir. Ayrıca bir ürünü çok amaçlı bir şekilde foto grafik olarak öne çıkarabilir. Bir marka şemsiyesi oluşturma projesinde sadece kişiselleştirmenin amacı, iletilmek istenen mesaj, kullanım, pratiklik, işlevsellik, dayanıklılık, basım olanakları gibi birçok kriter unutulmadan dikkate alınır.

Bu kriterleri tanımlamak, beklentilerinize ve gerçek ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış en iyi reklam şemsiyesi yapılandırmalarını bulmanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda yağmurlu havalarda da çok işlevsel olmaktadır. Güler Şemsiye modelleri bu kapsamda çok fazla seçenek sunmakta bu da firmalar için oldukça etkili olmaktadır.

Marka Şemsiye Stilleri

Piyasada en basit modellerden en orijinal modellere kadar çeşitli şemsiye türleri bulunmaktadır. Şekillerin, tasarımın ve mekanizmanın farklı konfigürasyonları güneş şemsiyesinin estetiğini ve aynı zamanda işlevselliğini de etkiler. Bu konuda şemsiye çeşitleri çok geniş bir yelpazeye sahip olmaktadır. Dik şemsiye, zamansız şehir tasarımı ve mükemmel sağlamlığı ile popülerdir.

Güler Şemsiye modelleri, çok çeşitli malzemelerde sunulan sert bir direk ve klasik bir kulp ile yapılmaktadır. Düz modeller, olası tüm kanvas malzemelerle uyumlu oldukları için çok yönlülük avantajına da sahiptir. Bu noktada Güler Şemsiye modelleri sağlam ve dayanıklı özellikleri ile nasıl olursa olsun şemsiyeler uzun süre kullanılmaktadır.

Şemsiye Çeşitleri ve İşlevleri

Güler Şemsiye ürünleri arasında yer alan bastonlu şemsiye, kıvrımlı sapının dışında düz model ile aynı tasarımı benimsemektedir. Bu şekil, kullanıcının şemsiye katlandığında ellerini serbest bırakmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Bu tarzda olan bir şemsiye, lüks ve zarafet, hatta vintage bir imajı iletmek için idealdir. Katlanabilir şemsiyeler de üretimi ile kompaktlık ve taşıma pratikliği avantajı sunmaktadır.

Çantaya veya da ceket cebine sığabilen katlanır şemsiye, her koşulda kendisine eşlik edecek bir model arayan kullanıcılara çok yakışacak. Çift kanvas şemsiye, kadın ve erkek kullanım özellikleri ile hem rüzgar direncini hem de kötü hava koşullarına karşı koruma etkinliğini artıran üst üste bindirilmiş iki branda ile donatılmıştır.

Bu kapsamda özellikle yağmurlu havalarda çok işlevsel olmaktadır. Her kumaş için farklı malzemelerin kullanılması, örneğin yırtılmaya ve UV'ye karşı bir dış katmanla kaplanmış su geçirmez bir katmanla teknik verimliliği daha da artırır. Astarlı kanvas, işlevselliğin ötesinde özel bir estetik özgünlük de sunmaktadır.

Şemsiye Model Seçenekleri

Güler Şemsiye modelleri çok geniş ürün seçeneklerine sahip olmaktadır. Bunlar, açık havada taşınmak için özel olarak tasarlanmış kaliteli şemsiye modelleri olmaktadır. Ana özelliği, sağlamlığı ve şiddetli rüzgarlara karşı direncidir. Yıllarca deforme olmadan kullanılabilecek promosyon şemsiye modelidir. Fırtına şemsiyesi yıl boyunca çalışanlarınıza ve müşterilerinize eşlik edebilir. Büyük boy şemsiye aynı anda birkaç kişiyi barındırabilir.

Ürünlerinizin veya hizmetlerinizin görsellerini, logonuzu ve hatta sloganınızı barındırmak için geniş bir alan sunar. Dev şemsiye, XL ve XXL boyutlarında gelir. Potansiyel müşterilere veya müşterilere kurumsal hediye olarak verilebilir. Geniş formatlı şemsiye ticari gösteriler, fuarlar ve seminerler gibi diğer etkinliklerde de kullanılabilir. Bu konuda firmada ön planlanan en uygun promosyon ürünleri olmaktadır.

Markaya Uygun Şemsiye Modelleri

Markaya uygun özel tasarım şemsiyelerde kullanılan şeffaf kanvas, polipropilen gibi plastik bir malzemeden kesilir. Bu malzeme özgün bir tasarım elde etmenizi sağlar ancak aşınma ve yırtılmalara karşı hassas olabilir. Şeffaf kanvas şemsiye, geçici iletişim ve kısa süreli kullanım için daha uygundur.

Bu asil malzeme, polyesterden daha pahalıdır ve üst düzey şemsiyeler için daha uygundur. Ayrıca daha az sera etkisi yaratmanın yanı sıra mükemmel UV koruması sağlar. Bu nedenle pamuk, güneşe karşı korumak için yaylı şemsiyeler için idealdir, ancak yağmurlu koşullar için daha az uygun değildir. Genel olarak satın alma işlemlerinde bu özellikler tercih sebebi olmaktadır.