Yağmurlu havaların vazgeçilmezi olan şemsiyeler ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır. Hem yağmura hem rüzgarlara karşı insanları koruyan şemsiyeler pek çok çeşide sahiptir. Şemsiyelerin renk ve model açısından pek çok seçeneği olmasına karşın ebat olarak da  farklı çeşitleri vardır. Herkesin ihtiyacına ve zevkine uygun şemsiye modellerini bulmak sayemizde oldukça kolay.

Büyük şemsiye modelleri küçük şemsiye modellerine nazaran daha az tercih edilir. Çünkü küçük şemsiyeler daha portatiftir. Hem taşıması kolaydır hem de kuruma süresi daha kısadır. Fakat küçük şemsiyeler de büyük şemsiyelere nazaran daha az koruma sağlar. Müşteriler hem tam koruma sağlayan hem de yer kaplamayan kullanışlı bir şemsiye modeli kullanmak isterler. Burada ise devreye katlanabilir şemsiyeler girer.

Katlanabilir şemsiyeler en kullanışlı şemsiye çeşididirler. Taşıması oldukça kolay olan bu şemsiyeler küçük şemsiyelere nazaran çok daha fazla koruma sağlarlar. Özellikle yağmurlu havalarda hiçbir yeriniz ıslanmadan evinize varmak istiyorsanız mutlaka tam koruma sağlayan şemsiye tercih etmelisiniz. Büyük şemsiyeler ve küçük katlanır şemsiyeler bu anlamda en doğru seçim olacaktır.

Katlanabilir şemsiyelerin üretiminde şahsa ve şirkete özel üretim de mevcuttur. Toptan alımlarda istenilen logo ve isim hem şemsiyeye hem de koruma kılıfına yazılabilir. Bu sayede şemsiyeleriniz tamamen size veya şirkete özgü olacaktır.

Katlanır Şemsiye

Katlanır şemsiye modeli şemsiye çeşitleri arasında en çok tercih edilenidir. Sahip oldukları açılıp kapanma özelliği sayesinde yer tutmaz ve göründüğünden çok daha büyük bir alana koruma sağlar. Birbirinden farklı pek çok modelin bulunduğu şemsiye kategorisinde insanlar daima taşıması kolay ve koruyuculuğu yüksek olanı tercih ederler.

Müşterilerin en çok tercih ettiği katlanabilir şemsiye, modeli özellikle toplu taşıma kullanan ya da yaya olarak seyahat eden kişilere cazip gelmektedir. Müşterinin aradığı tüm özellikleri bünyesinde barındıran katlanır şemsiyeler belli bir sistem dahilinde dizayn edilir. Müşterinin yapması gereken tek şey rafta yer alan katlanabilir şemsiyeler arasında zevkine uygun olanı seçmektir.

Katlanabilir şemsiyeler küçük olduklarından rahatlıkla taşınır. Katlanabilir bir mekanizmaya sahip olduğundan yer tutmaz ve uğraş gerektirmez. Ayrıca hızlı kururlar. Pek çok avantajı olan katlanabilir şemsiyeler aynı zamanda uzun ömürlüdür.

Katlanabilir Şemsiye Fiyatları

Katlanabilir şemsiye fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız gelin yakından inceleyelim. Kadın şemsiye modelleri arasında en çok dikkat çeken renkler: kırmızı, mor ve vişne çürüğüdür. Ünlü markalar tarafından tercih edilen kadın şemsiye modellerimiz kadın müşterilerinizin en sevdiği şemsiyeler haline gelecektir. Hem kadınların kullanımına uygun hem de portatif olan tüm kadın şemsiye modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Erkek şemsiye modellerinde ise genellikle siyah, laciver ve turuncu modeller tercih edilmektedir. Erkekler için en önemli olan şemsiye özelliği kuşkusuz kolay taşınabilir olmasıdır. Hem erkeklere hem kadınlara hitap edecek pek çok katlanabilir şemsiye modeli sitemizde yer almaktadır.

Güler Şemsiye olarak şemsiye üretimi yapmadan önce tüketiciye ne lazım, hangi özellikler öncelikli olmalıdır düşünüyoruz ve şemsiyeyi dizayn ediyoruz. Sonrasında seri üretime geçerek pek çok renk, desen ve baskıda sayısız şemsiye üretiyoruz. Bu sayede satıcıların rahatlıkla satabileceği ürünler elde etmiş oluyoruz. Müşteriler de beklentisini eksiksiz karşılayan Güler Şemsiye modeli ile ihtiyacını gideriyorlar. Tüm şemsiyelerimizde ürettiğimiz koruma kılıfı ile de şemsiyenizi yıllarca koruyabilir ilk günkü gibi yepyeni kalmasını sağlayabilirsiniz.

Müşterilerin bir şemsiyede aradığı özellikler sırasıyla: kalite, kullanışlılık, kuruma süresi, uygun fiyattır. Biz de Güler Şemsiye olarak bunun farkındayız ve üretimlerimiz bu doğrultuda yapmaktayız. Diğer firmaların aksine müşteri istekleri doğrultusunda üretim yapıyoruz. Fiyatlarımızı da oldukça uygun tutarak tüm kitleye hitap etmeyi hedefliyoruz. Üretimlerimiz arasında en çok ilgi gören modelimiz de küçük katlanabilir şemsiyelerimizdir. Kullanışlı ve uygun fiyatlı olması bunun asıl sebebidir. Sadece şemsiye üretimi değil şemsiyeyi nasıl muhafaza edeceğinizle de ilgileniyoruz. Bu yüzden tüm şemsiyelere kaliteli koruma kılıfları da tasarlayarak onları korumanızı ve düzenli bir şekilde taşımanızı sağlıyoruz.

Katlanabilir şemsiyelere rağmen oldukça fazladır. Diğerlerine oranla daha kullanışlı daha sistematik dizayn edilmiş olması bunu başlıca sebebidir. Bizde satıcıları bu doğrultuda yönlendirerek katlanabilir şemsiye ağırlıklı model tercih etmelerini sağlıyoruz. Farklı markanın kalitesiz ve fonksiyonsuz ürünlerini tercih etmektense Güler Şemsiye’nin kaliteli ve uzun ömürlü şemsiyelerini tercih etmeleri her zaman müşterilerimizin yararınadır.Farklı çaplarda, farklı desen ve kumaşlarda ürettiğimiz şemsiyeler oldukça uygun fiyatlıdır.

Sitemizi ziyaret ederek uygun fiyatlı şemsiye modellerine ve koruma kılıflarına ulaşabilirsiniz. Güler Şemsiye olarak daima en kaliteli ve en kullanışlı şemsiyeyi en uygun fiyata üretmekteyiz.