Fiber telli şemsiye, geniş yapısı ve sağlam iskeletiyle öne çıkmaktadır. Protokol şemsiye olarak tanımlanan fiber telli şemsiyeler güçlü rüzgârlara karşı son derece dayanıklılık göstermektedir. Protokollerde devlet erkânı ya da iş insanlarını ıslanmaktan korumak amacıyla görevliler tarafından taşınmaktadır.

Fiber Telli Şemsiye Nedir

Fiber telli şemsiye geniş çapı sayesinde kullanıcıya yüksek koruma sağlamaktadır. Kolay kullanımı, esnek ve sağlam üretim özelliğiyle mevsimsiz özellik taşımaktadır. Her mevsim doğa koşullarıyla mücadele etmek gerekebilmektedir. Bu noktada fiber telli şemsiye imdada yetişmektedir.

Fiber Telli Şemsiye Nedir?

Protokol şemsiyesi ve çoban şemsiyesi olarak da adlandırılmaktadır. En önemli özelliği kaliteli kumaş tercih edilen çadırıdır. Maksimum su geçirmezlik özelliğine sahip ponçak kumaştan üretilmektedir. Fiber telleri sayesinde ağırlığı düşük bir şemsiye türüdür ve uzun saatler kullanıcıyı yormadan kullanılabilmektedir.

Fiber telli şemsiye su tutmaz kumaşı, yüksek kaliteli ve güçlü telleriyle tercih edilmektedir. Emsallerine göre hem koruyucu olarak hem de uzun ömürlü olması dolayısıyla fiber telli şemsiye öne çıkmaktadır. Tek renk kumaş kullanılarak üretilebileceği gibi farklı renkler kullanılarak da üretilebilmektedir.

Fiber Telli Şemsiye Nasıl Yapılır?

Fiber telli olarak üretilen protokol şemsiyesi, Güler Şemsiye güvencesiyle geniş açılı olarak üretilmektedir. Sağlam, paslanmaz fiber telleri, zarif dokulu ponçak kumaş kullanılarak yapılmaktadır. Özel davetler ve toplantıların vazgeçilmez koruyucusu olarak kullanıma sunulan bir koruma ürünüdür.

Her mevsim kullanılabilen fiber telli şemsiyeler ser rüzgarlı ve yağmurlu havalarda kullanılabildiği gibi yaz aylarında da kavurucu güneşe karşı kullanılmaktadır. Kullanıcı zevkine göre tek renk ve farklı renk kombiniyle üretilebilmektedir. Uzun saplı olarak üretilmesi kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Ayrıca fiber telleri sayesinde paslanmaz, kopmaz ve geri dönmeyerek kullanıcıya yüksek koruma sağlamaktadır. Üretim özellikleri, baskı kalitesiyle ticari faaliyetlerinizi olumlu etkileyebilecek fiber telli şemsiyeler en güzel mobil reklam aracıdır. Tanıtım ve reklam ihtiyacı bulunanlar için en güzel hediyelik olacağından emin olabilirsiniz.

Fiber telli protokol şemsiyeleri bir birinden güzel renk ve baskı ayrıcalığıyla üretilerek kullanıma sunulmaktadır.

Fiber Telli Şemsiye Neden Tercih Edilmelidir?

Fiber telli, çoban ya da protokol şemsiye olarak adlandırılan yağmur savar ürünler yaygın olarak tercih edilmektedir. Ürün özellikleri arasında su geçirmezlik ön planda olsa dahi güneş koruyucu olarak da fiber telli şemsiye kullanılmaktadır. Fiber telli şemsiye tercih edenler için tercih nedenleri;

 • Sağlamlık,
 • % su geçirmezlik- yüksek sıcaklara karşı gölgelik,
 • Paslanmaz
 • Otomatik olarak açılıp kapanma,
 • Fiber telleri sayesinde hafif oluşu,

Geniş kumaş çadırıyla birden fazla kişiyi dahi koruyabilmesi gibi etkenler bulunmaktadır. Protokol şemsiyesi üst düzey bürokratlar ve iş insanları arasında yaygın olarak kullanılmaktadır. Toptan fiber telli şemsiye siparişi vererek personel için ya da hediyelik reklam aracı olarak kullanılabilmektedir.

Fiber Telli Şemsiye Özellikleri

Fiber telli şemsiye olarak tanımlanan protokol şemsiyeleri Güler Şemsiye tarafından üretilerek kullanıma sunulmaktadır. Maksimum dayanıklılık ve estetik yapısıyla öncelikli tercih ürünüdür. Fiber telli şemsiye ölçüleri;

 • Kumaş genişliği 150 santimetreye kadar üretilebilmektedir.
 • Baston sap ayrıcalığıyla kolay taşınmaktadır.
 • Ponçak kumaş,
 • Otomatik fiber telli gövde,
 • Paslanmaz, eğilmez güçte telleriyle güven vermektedir.
 • Arzuya göre marka-model-logo baskısıyla sunum özellikleriyle yoğun olarak tercih edilmektedir. 8- 12 ve 24 telli olarak üretilebilen fiber telli şemsiye zarif yapılı maksimum korumalı kumaştan üretilmektedir.

Güler Şemsiye güvencesiyle tüksek kalitede üretilerek tam zamanında edinebilme güvencesiyle fiber telli şemsiye sahibi olunabilmektedir.

Fiber Telli Şemsiye Kullanım Alanları

Fiber telli şemsiye olarak bilinen geniş çaplı, sağlam telli ürünler yaygın olarak tercih edilmektedir. Hafifliği, paslanmaz, eğilmez tel sağlamlığıyla güven veren fiber telli şemsiye kullanıcıları her geçen gün artmaktadır. Güçlü rüzgârlara karşı koyabilen, çoban şemsiyeler tüm doğa koşullarında güvenle kullanılabilmektedir.

Genellikle siyah renkli olarak üretilen protokol şemsiyeleri, kullanıcı arzusuna göre her renkten üretilebilmektedir. Baston saplı, 140cm çaplı yapısıyla yüksek koruyuculuğa sahip ürünlerdir. Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden üretimlerine devam eden Güler Şemsiye sektörün enleri arasında yerini korumaktadır. Fiber şemsiye kullanım alanları;

 • Fiber telli protokol şemsiyesi yüksek makam ve mevkide bulunanların yağmur ve güneşten korunmaları için kullanılmaktadır.
 • Genel olarak görevlisi tarafından kullanılan fiber telli şemsiye,
 • Vale tarafından kişiyi korumak amacıyla araç giriş çıkışlarında kullanılabilmektedir.
 • Resmi davetler, toplantılarda da güvenle fiber telli şemsiye kullanılmaktadır.

Fiber Telli Şemsiye Nasıl Kullanılır?

Fiber telli şemsiye kullanımı çok kolaydır. Otomatik olarak açılıp kapanabilmesi dolayısıyla herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir. Güvenli telleri, sağlam kumaşı, geri dönmeyen güçlü telleriyle güvenle kullanılabilmektedir. Tek elle dahi kolayca kullanılarak hiçbir işinizin aksamasına neden olmamaktadır.

Kapalı olarak baston şeklinde de kullanılarak güven veren fiber telli şemsiye, anlık olarak açılıp kapanabilmektedir. Çoban, şemsiye, protokol şemsiye gibi isimlerle kullanılabilen fiber telli şemsiyeler özel tasarım ürünleridir. Kumaş yapısından modeline, geniş çapı sayesinde %100 koruyucu özelliğiyle ilk tercihler arasında yer almaktadır.

Fiber telli şemsiye kullanımı kolay uzun yıllar güven veren bir üründür. Ayrıca reklam ve tanıtım ürünü olarak sipariş verenler için de ekonomik değer yaratmaktadır. Yüksek kalite boyalar ve çeşitli tekniklerle yapılan logo baskılarınızla adresinize teslim edilmektedir. Uygun fiyata Güler Şemsiye güvencesiyle sahip olunabilecek fiber telli şemsiye uzun yıllar kullanılabilmektedir.