Şemsiye yağmurlu ve karlı havalarda çok fazla ihtiyaç duyulan bir eşyadır. Kimi zaman bir ihtiyaç olmanın ötesine geçer ve aksesuar olarak kullanılır. Pek çok farklı amaçlarla kullanılan şemsiyelerin temel amacı olumsuz hava şartlarından korumaktır. Şemsiyeler farklı modellere sahiptir. Bu modeller sadece renk, desen olarak değil kullanım amaçlarına göre de kategori edilmiştir. Bu kategorilerden biri de vale şemsiyesi diğer adıyla protokol şemsiyesidir. 

Vale şemsiyesi, protokol model şemsiye olarak da bilinir. Gerek 1. sınıf kalitesi gerekse dayanıklı olmasıyla protokol üyeleri ya da önemli kişilerin karşılanması için tasarlanmıştır. Sert rüzgara karşı oldukça dayanıklı olan vale şemsiye modeli genellikle otel ve restaurant müşterileri için kullanılmaktadır. Bunun dışında makam üyeleri; cumhurbaşkanı, bakanlar, milletvekilleri, bürokratlar vale tarafından bu şemsiye ile karşılanırlar. Vale, makam şemsiyesi kullanarak önemli kişilerin yağmura ya da kara maruz kalmadan mekana ulaşmalarını sağlar. Bundan dolayı vale şemsiye modelinin kalitesi, rengi, kumaşı oldukça önemlidir. Vale şemsiye fiyat diğer şemsiyelerin fiyatlarına göre daha pahalıdır. Bunun sebebi de daha büyük ve kaliteli olmasıdır.

Vale Şemsiyesinin Farkı Nedir?

Vale şemsiye modelleri; uzun ömürlü, yüksek kaliteli, fiber kollu, fiber gövdeli su tutmaz ponjea kumaştan üretilir. Elit yağmur şemsiyeleri genellikle çift katlı ve geniş ölçülerde üretilir. Tek katlı da olsa dayanıklı malzemeden üretildiği için su geçirmez. 12 tele sahip olan şemsiye deri ya da ahşap baston sap ile mükemmel bir görünüme sahiptir. Yazın zararlı güneş ışınlarından, kışın kardan, sonbaharda ise yağmurdan koruyan vale şemsiyeleri Güler Şemsiye’de bulunmaktadır. Vale şemsiye fiyat için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Güler Şemsiye olarak pek çok model ve desene sahip, en kaliteli malzemelerle üretilen şemsiyeleri sitemizde bulundurmaktayız. İhtiyacınız olan her modeldeki şemsiyeyi sitemizden toplu ya da perakende temin edebilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek size ve bütçenize hitap eden en kaliteli şemsiye modelini seçebilirsiniz. Hızlı ve güvenli kargo ile %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Güler Şemsiye ile vale şemsiye modelleri bir tık uzağınızda!