Zorlu mevsim koşullarında destekçimiz olan şemsiyeler sadece yağmurlu, karlı ya da rüzgârlı olan hava koşullarında değil aynı zamanda güneşin çok etkili olduğu dönemlerde de bize yardımcı olurlar. İnsanların hava koşullarından etkilenmesini en azami derece düşüren şemsiyeler farklı model ve kalitelerde sunuluyor.

Şemsiye alımınızda kaliteli seçime yer vermeniz uzun vadeli bir kullanım olanağı sunarken aynı zamanda yarı yolda kalmamanızı da sağlar. Şemsiyenin kalitesi nasıl anlaşılır derseniz öncelikle bunun için bazı detaylara dikkat etmeniz gerektiğini belirtebiliriz.

İyi Şemsiye Nasıl Anlaşılır?

Yağmurlu havaların olmazsa olmazı olan şemsiyeler, sadece yağmurlu havadan değil karlı ve aşırı güneşli havalardan da korur. Hal böyle olunca yılın büyük bir diliminde kullanılan şemsiyeler kaliteli olmalıdır. Peki; kaliteli şemsiye nasıl olur, iyi şemsiye nasıl anlaşılır?

  • Şemsiye doğal bir malzemeden üretilmişse, gövde kısmı ahşaptan ya da bambu gibi dayanıklı bir malzemeden üretilmişse 
  • Şemsiyenin kaburgası kaliteli metallerden üretilmişse, kaburga eklemleri paslanmaz ve dayanıklı ise
  • Şemsiyenin kumaşı kaliteliyse, su geçirmez dokuma kumaş kullanılmışsa
  • Şemsiye kolay kullanıma ve portatif tasarıma sahipse, olabildiğince az yer kaplayacak şekilde tasarlanmışsa
  • Sağanak havalara karşın hızlı kuruyan bir kumaşla üretilmişse
  • Aşırı güneşli havalara karşı rengi solmayan, yırtılmayan kumaş kullanılmışsa şemsiyenin iyi olduğu kanaatine varabilirsiniz.

İyi şemsiye; kaliteli malzemelerin kullanıldığı, kolay kullanıma sahip olan ve portatif tasarlanan şemsiyedir. Şemsiye tercih edilirken bu kıstaslara pek dikkat edilmez. Bu da yağmurlu havalarda büyük mağduriyetlere sebep olur. Bundan dolayı şemsiye alırken kalitesine, üretildiği malzemelere dikkat edilmelidir.

Şemsiye tercih edilirken kaliteli olup olmadığına dikkat edilmezse; şemsiye rüzgarda uçar, yağmurda su geçirir, güneşte rengi bozarır. Bundan dolayı şemsiye tercih ederken mutlaka kaliteli, iyi şemsiye seçmeye özen göstermelisiniz. İyi şemsiyenin nereden temin edilebileceği hakkında fikriniz yoksa sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde kaliteli malzemelerden üretilmiş, dayanıklı ve çeşit çeşit desene sahip şemsiye modelleri bulunmaktadır. Eğer siz de kaliteli bir şemsiye sahibi olmak istiyorsanız sitemizi ziyaret etmelisiniz.

Güler Şemsiye olarak kaliteli ve uygun fiyatlı şemsiye modellerimizi müşterilerimizle buluşturmaktayız. Sektörde öncü olan firmamız müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Her bütçeye ve her ihtiyaca karşılık verecek stoğumuz ile istediğiniz şemsiyeyi bulabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek modelleri inceleyebilir, modeller hakkında bilgi alabilir, toptan ya da perakende alışverişler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Şemsiye Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Şemsiye alımınızda bazı detaylara dikkat etmeniz kaliteli şemsiye tercihini doğru yapmanızı sağlar. Daha pahalı olarak kaliteli diye satın aldığınız şemsiye aslında istenen özellikleri sunmayabilir. Bu neden ile öncelikle kumaş seçimine önem vermeniz önerilir. Mümkün ise iki kumaş ile hazırlanan seçimlere yer açmanız avantajlı bir seçime yer vermesi için önemlidir. Bunun yanı sıra şemsiyenin açılıp kapanmasına destek olan mekanizmanın ve tellerinin de aynı kalitede olması gerekir. Bu seçimler ile ideal bir şemsiyeye yer vermenin avantajını elde edebilirsiniz.

Şemsiye alımınızda yılların deneyimine sahip olan ve kaliteden ödün vermeden şemsiye üretimini gerçekleştiren Güler Şemsiye ürünleri arasından da seçiminizi yapabilirsiniz. Uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet sunan firma isteğinize göre özel şemsiye siparişlerimi de kabul ediyor. Markanız ya da firmanıza özel baskılı şemsiye seçimlerine de yer açabilirsiniz.