Sonbahar, yağmurun yağışını Türk kahvesi veya sıcak bir çay eşliğinde pencereden seyretme hissi uyandırsa da pek çoğumuz dışarıda dökülen yaprakların üzerinde yağan yağmura karşı yürümeyi tercih ederiz. Bu yürüyüşte bize yardımcı olacak aksesuar hiç kuşkusuz şemsiyelerdir. Kadınlar ve erkekler için aksesuar gibi görünse de aslında önemli işlevlere sahip eşyalardır. Kim rüzgarlı bir günde şemsiyesinin dayanıksız olmasının azizliğine uğramak ya da önemli bir iş toplantısına sırılsıklam gitmek ister ki?

Kaliteli bir şemsiyenin şiddetli yağışlar ile rüzgara karşı işlevsel ve dayanıklı olması beklenir. Güler Şemsiye kaliteli üretim standartlarını benimseyerek rakipleri arasında öne çıkarak kendini kanıtlamış bir markadır.

En Kaliteli Şemsiye Modelleri Nelerdir?

Şemsiyenin kökeni 4000 yıl öncesine dayandığı bilinmektedir. Zaman içinde kaliteli şemsiyeler üretilmiş ve yağmurda herkes tarafından yaygın olarak kullanılmıştır. Sadece kadınlar değil eski zamanlarda erkekler de şemsiyeleri yaygın olarak kullanmıştır.  Şemsiyeler sadece yağmurdan korunmak için değil baston yerine de kullanırmış. Yaygın olarak yağmurdan koruma amaçlı olsa da şemsiyelerin günümüzde birbirinden farklı çeşitleri bulunmaktadır. 

Yay mekanizmaları sayesinde açılıp kapanabilen; manuel, yarı otomatik ve tam otomatik olarak modelleri üretilmiştir. El şemsiyeleri günümüzde en yaygın kullanıma sahip olan çeşitlerden biridir. El şemsiye kullanımı ile büyük boyda kullanılan şemsiyelerin tekniklerinde herhangi bir farklılık görünmese de modelleri ve markaları yönünden değişiklik olması söz konusudur. İster otomatik ister manuel olsun farklı modellerdeki üretimlerin amacı müşterinin memnuniyetinin ve ürün kalitesinin sağlanması olmalıdır.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte şemsiye üretimi oldukça çoğalmıştır. Özellikle kış aylarında ve sonbaharda yağmurdan korunmak için şemsiyelerin yaygın bir şekilde kullanıldığı görülmektedir. Günümüz modasını da işin içine dahil edersek farklı desenler arayışında olan müşterilerin desenli şemsiyeler  dikkatini çekmiştir. 

Şemsiyeler arasında baston şemsiyeleri, özgün tasarımlara sahip rengarenk şemsiyeleri; kişisel zevklerinize uyum sağlayabilecek özel saplara ile imal ediyoruz. Teknolojiyi yakından takip eden mağazamız günümüz trendlerini yakından takip etmektedir. Bu sayede müşteri taleplerine göre ürün portföyünü sürekli yenileyerek kaliteli şemsiyeler üretmektedir. Hem kadın hem de erkek müşteriler için sunduğu alternatif seçenekler ile Güler Şemsiye, şemsiye üreticileri arasında öncü bir mağazadır.

Kaliteli Şemsiye Nasıl Anlaşılır?

Kaliteli şemsiye nasıl anlaşılır biraz da bu konudan bahsedelim.  Genel olarak sap kısmı, gövde kısmı, düzenek kısmı ve çadır kısmı olmak üzere dört kısımdan oluşmaktadırlar. Şemsiyeler; etkenlerden korunmanın sağlanabilmesi için özel dokulara sahip kumaşlardan ve malzemelerden üretilmektedirler.

Şemsiyelerin mekanizması, genel olarak gövdeye bağlanan çeşitli uzunluklarda ve belirli oranlarda esnekliğe sahip olan tellerden oluşur. Bu tellerin belirli bir esneklik oranına sahip olması gerekir. Bu sayede açıp kapama işlemi rahat bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Kumaş kısmının yanısıra tel kısmı da dış etkenler ile etkileşim halinde olabileceğinden paslanmaz ve dayanıklı malzemelerden yapılmalıdırlar. Kullanılan malzemeler özellikle sudan etkilenmeyen ve paslanmayan yapıda olmalıdır. Çünkü uzun süre su ile etkileşim halinde olan şemsiyelerde pas oluşabilir. Bu da şemsiyelerin açılıp kapanma düzeneklerine zarar verebilmektedir. 

8 ve 16 sıra çelik tel iskelet üzerine tasarlanmış olan şemsiyeler, sert rüzgarlara ve şiddetli yağışlara karşı sizi koruyarak yağmurlu günlerin sizde yarattığı korkuyu yok edecektir. Uzun süreli kullanıma sahip olan şemsiyelerde kaliteli en önemli unsurdur.  Bu yüzden çift katlı kumaş kullanılan tasarımları tercih ederek pişmanlık yaşamadan sonbaharın tadını güvenle çıkarabilirsiniz. 

Kalite için sadece çelik tasarım ve kumaştan bahsetmek olmaz. Şemsiye sapı da kaliteli şemsiye için önemli unsurlardan biridir. Ahşap ve kalın saplı formda olanlar daha dayanıklıdır. Güler Şemsiye’de bulunan metal tasarım ve ahşap sap formlu ürünler bulunmaktadır. Bunların yanısıra katlanabilir formlu tasarımlarımızın olması ergonomik açıdan kullanım avantajı da sağlamaktadır.

Katlanabilir şemsiye taşıma bakımından da yer kaplamayan tasarımı ile öne çıkmaktadır. Şemsiyenin renk ve desen gibi özelliklerinin yanısıra boyut ve ağırlık da oldukça önem arz etmektedir. Şemsiyeyi yanında taşımak isteyenler baston tipi yerine daha mini boy şemsiyeleri tercih etmektedirler.  

Güler Şemsiye fiyat ve modellerindeki ayrıcalıklar sayesinde uzun ömürlü bir konfora ulaşmış olacaksınız. Gerek çelik tel tasarımı gerekse naylon kumaş kullanımı ile üretilen şemsiyeler oldukça kalitelidir. Farklı boyut özelliklerine sahip olan şemsiyeler yağmurlu günlerinizin vazgeçilmez bir parçası olacağından şüphe yok. Kaliteli şemsiye; güvenle yağmurlu günlerde dışarı çıkmanızı ve gün içinde keyif almanızı sağlar.

Toptan Kaliteli Şemsiye Siparişi

Gelelim bir diğer önemli konumuza; toptan nasıl şemsiye siparişi verebilirim? Bu sorunun cevabı çok oldukça basit: sektörde öncü olan Güler Şemsiye toptan şemsiye siparişinin güvenilir isminden sipariş oluşturabilirsiniz.

Güler Şemsiye olarak istediğiniz adette, eksiksiz, zamanında ürünlerinizi sizlere teslim etmekteyiz. Güler Şemsiye olarak daima müşterilerimizden gelen geri dönüşleri değerlendiriyor ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. 

Toptan ve promosyon şemsiyelerimizde; siz değerli müşterilerimize farklı alternatifler sunarak bütçenize katkı sağlıyoruz. Alternatif ürün yelpazesi ile hizmet veren firmamız, deneyimli ve tecrübeli ekibimiz ile birlikte çalışmalarımızı sürdürürken her geçen gün sunmakta olduğumuz hizmetin kalitesini artırmaya devam etmekteyiz. Beğendiğiniz şemsiyeleri anlaşmalı kargo şirketi ile en kısa sürede müşterilere teslim etmekteyiz.

Kaliteli Şemsiye Fiyatları

Kaliteli bir şemsiyeden bahsedildiği zaman fiyatları, elbette gözünüzü korkutuyor. Piyasada pahalı olup kısa süreli kullanım sunan şemsiyelerden elbette ki bahsetmiyoruz bile. Özellikle yağmur yağmasıyla ortaya çıkan şemsiyecilerden alınan ürünler genellikle tek kullanımlık oluyor ve insanları yarı yolda bırakıyor. Bu yüzden müşteriler, kaliteli ve uygun fiyatlı şemsiyeler tercih etmektedirler.Kullanılan malzemeler ve malzeme kalitesi ise ürünün kalitesinde belirleyici rol oluyor. Bu yüzden şemsiye alırken kaliteli, fiyat performans ürünü satın almaya dikkat etmek oldukça mühimdir.

İnsanların; kaliteli ürünleri uygun fiyata alıp uzun ömürlü kullanabileceği şemsiye modelleri mağazada bulunmakta. Güler Şemsiye, her bütçeye uygun tasarımları sayesinde bütçenize uygun ürünü kolayca seçip alabilme imkanı sunmaktadır. Mağazamız kaliteli, toptan ürünleri uygun fiyata sunarak hem uzun süre kullanım hem de ekonomik ürünleri piyasaya sunmaktadır.