Protokol şemsiye olarak bilinen şemsiyenin diğer bilinen adı ise vale şemsiyesidir. Sert rüzgârlara karşı dayanın gösterecek kalitede üretilen bu şemsiyeler aynı zamanda rahatlıkla üç kişiyi koruyabilme özelliğini de sunar. 120 cm çapında üretimi yapılan şemsiyede çelik tel kullanımına yer verilir. 12 tel ve 12 panelden oluşan protokol şemsiyeleri rüzgârın etkisi ile ters dönmesi durumunda ise anında eski haline dönerek herhangi bir kırılma olmadan koruma görevine devam eder. Kaliteli kumaş seçimleri ile hazırlanan bu ürünlerde kuşa kuruma sonrası kesinlikle çekme yapmaz. Protokol şemsiyesi nasıl olmalı sorusunun yanıtında aslında şemsiyenin gerektirdiği görevi ve özellikleri sunmasının yeterli olduğu söylenebilir.

Protokol Şemsiyesini Nereden Alabilirim?

Protokol şemsiyesi alımında ürünün sunulacak olan hizmet seçimine uygun olan özellikleri yansıtması son derece önemlidir. Bu neden ile alımınızda kaliteli tercihe yer açmanız önerilir.

Protokol şemsiye modellerinde geniş bir ürün yelpazesini sunan ve farklı özellikleri ile size en kaliteli şemsiye tercihini veren Güler Şemsiye firmasından dilediğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz. Firma ya da marka logolu olarak hazırlanabilen ürünler aynı zamanda sap kısmına lazer baskı uygulaması ile de sunulabiliyor. Ürün Tercihinizde sizde kaliteden ödün vermeyen bir adresten destek almak isterseniz Güler Şemsiye firması tarafından üretimi yapılmakta olan protokol şemsiye ya da vale şemsiye ürünlerini hemen sipariş verebilirsiniz.