Öncelikli olarak yağmur ve güneşten korunmak amacı ile dizayn edilen şemsiyeler gündelik alanın her alanında aktif olarak kullanılmaktadır. İlk üretimi güneşten korunmak amacı ile gerçekleştirilmiş olan şemsiyeler, zaman içerisinde yağmur ve doludan korunmak için de tercih edilmeye başlanmıştır. 

Günümüzde kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için yüzlerce farklı modelde şemsiye çeşidi dizayn edilmektedir. Dizayn biçimi olarak orta kalınlıkta bir sap üzerine teller gerilmektedir. Üretimde kullanılmakta olan tellerin yapısı oldukça esnektir. Bu sayede ürünler rahatlıkla açılıp kapanabilmektedir. Şemsiyeler yağmurdan korunma amacı da taşıdıkları için su geçirmez özelliğe sahiptir. Tarihi oldukça eski yıllara dayanan bu ürünler, günümüzde yağışlı havaların olmazsa olmazlarıdır.

Teknolojik gelişmeler hayatın her alanında olduğu gibi bu sektörde de büyük ölçüde etkili olmaktadır. Otomatik şemsiyeler bu teknolojik gelişmelerin içerisinde bulunmaktadır. Tek düğmeyle açılabilen bu şemsiyelere otomatik şemsiyeler denmektedir. Tek düğmeyle açıldığı gibi tek düğme ile kapanabilenler ise tam otomatik adını almıştır. Güler Şemsiye olarak en kaliteli şemsiyeleri toptan olarak üreterek kullanıcılara sunmaktayız.

Katlanabilen Tam Otomatik Şemsiye

Katlanabilen şemsiyeler dıştan aynı görünüme sahip olsa da, taşıdıkları özellikler bakımından farklı kategorilere ayrılmaktadır. Mekanik şemsiye bunlardan en basit mekanizmaya sahip olanıdır. Tamamen kullanıcının hareketleri ile açılıp kanmaktadır. Yarı otomatik şemsiye ise bir diğer modeldir. Bu modeller ise bir düğmeye basılarak tetiklenmekte ve otomatik olarak açılmaktadır fakat manuel olarak kapatmanız gerekmektedir. 

Tam otomatik şemsiye ise modeller arasında en kullanışlı üründür. Bu ürünün kullanışı fazla olmasının yanında; oldukça basit bir şekilde kullanılabilmektedir. Tek bir düğme ile otomatik olarak açıp kapatabileceğiniz şemsiyeler özellikle yağmurlu, karlı gibi zor şartları olan günlerde sizleri koruyacaktır. Güler Şemsiye farklı otomatik şemsiye modelleri ile kullanıcılara kaliteli kullanımı yaşatmaktadır.

Kolay Kullanımı ile Tam Otomatik Şemsiye

Yağmurlu havalarda ıslanmaktan korunmak isteyen kişiler tarafından tercih edilen şemsiyeler, farklı modellerde tasarlanmaktadır. Günümüz teknolojik olanakları ile üretilmekte olan otomatik özellikli ürünler pek çok kullanıcının ihtiyacını karşılamaktadır. Otomatik şemsiye modeller en işlevsel özelliklere sahip şemsiyelerdir. Kolay bir şekilde açılmanın yanı sıra hafif olması sebebi ile de oldukça konforlu olan modeller, günün her alanında pratiklik sağlamaktadır.

Güler Şemsiye olarak otomatik şemsiyelerimiz yüksek kaliteye sahiptir. Kaliteli tasarımlarla üretilen modellerimiz geniş renk skalasına ve özel modellere sahiptir. Ürünlerimizi yılın her günü çeşitli sebeplerle, rahatlıkla kullanılabilmektedir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz otomatik şemsiye modelleri çocuklar için de oldukça kullanışlıdır. Çocuklar için özel tasarımlarla ve boyutlarda ürettiğimiz otomatik şemsiyeler kolay açılıp kapanabilmesi ile küçük yaş grubuna yardımcı olmaktadır. 

Toptan Tam Otomatik Şemsiye

Toptan otomatik şemsiye alıcılarından mısınız?  Otomatik şemsiyeler tek tek satılabileceği gibi toptan olarak da satılabilmektedir. Toptan satışlar, uygun fiyatlarla satın alanlara getiri sağlayan alışveriş türüdür. Güler Şemsiye olarak toptan olarak satışımız mevcuttur. Geniş renk seçenekleri, boyutları ve kalitesi ile dikkat çeken ürünlerimizden gönül rahatlığı ile toptan şekilde satın alabilirsiniz. 

Tam Otomatik Şemsiye Fiyatları

Otomatik şemsiyeler kullanım açısından fazlasıyla kolaylık sağladığından çokça tercih edilmektedir. Kendi içlerinde farklı özelliklere sahip olabilmektedir. Yağmurdan iki kişiyi birden koruma özelliğine sahip çift kişilik modeller olabileceği gibi kurumsal tek kişilik ürünler de mevcuttur. Otomatik şemsiye fiyatları farklı özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Her bütçeye uygun ürün  bulmak mümkündür. 

Güler Şemsiye olarak uzun süre kullanabilecek kaliteye sahip otomatik şemsiyeleri en uygun fiyatla ulaştırmaktayız. Toptan olarak satışını gerçekleştirdiğimiz şemsiyelerimiz kaliteli yapısı ile her yerde dikkat çekmektedir. Bu şemsiyeleri zorlu hava şartlarında yanınızdan ayırmayacaksınız.