Şemsiye, yaz kış kullandığımız ve artık aksesuar olarak da nitelendirebileceğimiz üründür. Yazın güneşin ışınlarından, kışın kardan ve yağmurdan bizleri koruyan şemsiyelerin üretiminin nasıl yapıldığı büyük merak konusudur. Şemsiye üretimi nasıl yapılır sorusunu gidermek için şemsiye üretimi nasıl yapılır birlikte inceleyelim:

  • İlk olarak tercihen 8 tane çelik tel; milimetrik olarak, özenli bir şekilde, aynı boyda kesilir.
  • Kesilen telleri itmek için kullanılacak olan 8 tane tel daha milimetrik ve aynı boyda kesilir.
  • Sonrasında orta göbek borusu kesilir. İtici yay mekanizması yapılır. 
  • Baston tutma kısmı hazırlanır. Bu parçaların birleşmesi için gerekli olan parçalar da hazırlanır ardından birleştirilir.
  • Şemsiye için seçilen su geçirmez, dayanıklı kumaş kesilir ve dikilir. 
  • Hazırlanan kumaş iskelete monte edilir.
  • Hazırlanmış olan şemsiye yaz kış kullanılmak üzere beğeninize sunulur.

Şemsiye Üretiminde Seçilen Kumaşı yaş Nasıl Olmalı?

Şemsiye özellikle kış aylarında bizleri yağmur, dolu, kar gibi doğa olaylarından koruyan en önemli ekipmandır. Özellikle kkkksj 

Şemsiyelerin iskeletinin kalitesi ne kadar önemliyse kumaşlarının kalitesi de bir o kadar önemlidir. Bir bütün halinde kaliteyi yakalayan şemsiyeler gerek iskelet gerek kumaş açısından uygun ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olmalıdır. Şemsiye modelleri her ne kadar çok olsa da kullanılan kumaş belli başlı sabit özelliklere sahip olmak zorundadır.

Şemsiye kumaşları, pamuk içermeli ki güneş ışınlarını engelleyip serinlik sağlayabilsin. Polyester ve sentetik içerikli solmayan şemsiye modelleri su geçirmez özelliğine sahiptir. Solmayı veya çürümeyi engelleyecek yapıda olan şemsiye kumaşları pek çok farklı şemsiye modellerinde kullanılmaktadır. 

Güler Şemsiye olarak üretimlerimiz birinci kalite kumaşlardan ve iskelet malzemelerinden meydana getirmekteyiz. Kaliteli ürün, uygun fiyat politikamız ile hem perakende hem de toptan satış imkanı sunmaktayız. Siz de şemsiye modellerimiz arasından istediğiniz modeli seçebilir bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmek ve modellerimizi incelemektir. Hızlı ve korunaklı kargo imkanı ile en kısa sürede ihtiyaçlarınıza karşılamaktayız.