Şemsiye güneşten korur mu? Sorusunun en kolay ve doğru cevabı evet! Olacaktır. Yapılan bilimsel araştırmalar güneş ışınlarının zararlı etkisinden korunabilmek için şemsiye kullanılması gerektiğini vurgulamaktadır. Ancak cilt koruyucu ürünlerin de ihmal edilmemesi gerektiğini ilave etmektedirler.

Şemsiye Güneşten Korur mu

UVA ışınlarının olumsuz etkilerinden korunmak için şemsiyenin yararları göz ardı edilmemelidir. Yüksek kalite bir şemsiye edinerek uzun yıllar keyif ve konforuna sahip olunabilmektedir.

Şemsiye Güneşten Korur mu?

Şemsiye kullanıcılarının en çok merak ettiği soru, “şemsiye güneşten korur mu?” sorusudur. Bunun cevabı tamamen olamasa dahi kısmen evet olarak verilebilmektedir. Dermatoloji uzmanları her geçen gün araştırma yapmaktadır. Çıkan sonuçlarda yaz aylarında şemsiye kullanmanın yararları üzerinde durulduğu görülmektedir.

Ultraviyole Işınları A olarak ifade edilen güneş sinyallerinin dünya üzerinde dört mevsim etkisi görülebilmektedir. Güneş ışınları kısa- uzun dalga boyuna sahiptir ve %95’ i doğrudan yeryüzüne ulaştığı bilinmektedir. Bu nedenle her yaştan insan için en iyi koruma ekipmanı şemsiyedir. Güneşten ve yağmurdan korunmak için şemsiye ilk tercih ürünüdür.

Her zevke uygun kumaşlar ve teknik tasarımlarla üretilen şemsiye edinebilmek mümkündür. Bu konuda uzun yıllardır sektöre hizmet sunan Güler Şemsiye ürünleri tercih edilmelidir. Bir birinden şık ve dekoratif şemsiyeler arasından ihtiyacınız olanı seçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede firma güvencesiyle adrese teslim edilmektedir.

Şemsiye Çeşitleri Nelerdir?

Şemsiye önemli bir ihtiyaç ürünü olması yanında en güzel aksesuarlardan da biridir. Geçmişte çekilerek zevkle izlenen filmlerin en güzel karelerinde şemsiye görülmektedir. Güler Şemsiye ürünleri de bu anlamda ilk sırayı alabilmektedir.

Evlilik teklifi, nişan, düğün, davet, toplantılarınızın etkileyici unsurları şemsiyeler olabilmektedir. Ürünler menüsünde örnekleri görebilir ve tercihinizi yapabilirsiniz. 7/24 iletişim kurarak sipariş oluşturabileceğiniz şemsiye çeşitleri;

 • Klasik Logolu Şemsiye,
 • Promosyon Şemsiye,
 • Mini Ful Otomatik Promosyon Şemsiye,
 • Protokol Şemsiye,
 • Küçük Katlanabilir Şemsiye,
 • Özel Tasarım ve Üretim Promosyon Şemsiyeler

olarak sıralanabilmektedir. Her biri muhteşem kumaşlar ve hoş tasarımlarla kullanıcıya sunulmaktadır. Kullanıcıya uzun yıllar şemsiye keyfini yaşamak kalacaktır.

Şemsiye Kullanmanın Avantajları

Şemsiye, her mevsim ihtiyaç duyulan koruyucu bir üründür. Yaz aylarında güneş ışınlarının ve rüzgârın olumsuz etkilerinden korunabilmek için kullanılmaktadır. Kış bahar aylarında ise yağmura karşı korunak olarak şemsiye kullanılmaktadır.

Şemsiye üretiminde kullanılan malzeme kalitesi şemsiyenin kullanım amacını da etkilemektedir. Bu nedenle Güler Şemsiye ürünlerinde gövde bölümü paslanmaz çelik kullanılmaktadır.

Kumaş türleri pamuklu olup polyester ipliklerle desteklenerek maksimum dayanıklı hale getirilmektedir. Ayrıca kumaş ve gövde birleştirme iskeletinde sağlam ve güçlü teller kullanılmaktadır. Şemsiye avantajları arasında;

 • Her türlü kurumsal ve özel amaçlara uyumluluk,
 • Sağlam sap ve iskelet yapısı,
 • Dayanıklı ve maksimum koruyucu kumaşlar,
 • Uygun fiyata yüksek kalite şemsiye sahibi olabilmek,
 • Güçlü rüzgârlara karşı dayanıklılık,
 • Amaca uygun kumaş kalitesi,
 • Güvenli ödeme, firma güvencesiyle sahip olabilmek bulunmaktadır.

Şemsiyeler, yüksek koruma düşük fiyat güvencesiyle sunumda bulunmaktadır. Rengi, modeli ve kumaş kalitesiyle şemsiyeniz stil tamamlayıcı aksesuarınız olabilmektedir.

Şemsiye Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Her türlü kullanıma uygun olarak üretilen şemsiyeler arasından seçim yapabilmek için dikkatli olunması gerekmektedir. Güler Şemsiye ürünlerini ziyaret ederek sipariş oluşturabilir adresinizde teslim alabilirsiniz. Fakat şemsiye seçerken dikkat edilmesi gereken detayları da göz ardı etmemek önemlidir. Öncelikle şemsiyenin sap ve kumaş kalitesine dikkat edilmelidir.

Sağlam saplı şemsiyeler doğa olaylarına karşı kullanıcıya yüksek koruma sağlamaktadır. Güneşten korunmak ve yağmurda ıslanmamak için şemsiyenin kumaş kalitesi çok önemlidir. Beklenen verimi alabilmek ve uzun yıllar güvenle kullanabilmek için Güler Şemsiye ürünleri tercih edilmelidir.

Pamuklu kumaşlarla üretilerek kullanıcıya sunulan şemsiyeler kendiniz ve sevdikleriniz için doğru tercih olacaktır. Satın alınacak şemsiyelerde kumaş kalitesi, iskelet malzemesi ve çap ölçülerine dikkat etmek gerekmektedir. Sektörde bulunan sayısız şemsiye modeli arasından öne çıkan Güler Şemsiye ürünleri uzun ömürlü ve uygun fiyatlıdır.

Çift katlı Ponçak kumaştan, gövdesi fiber tellerden üretilen şemsiyeler ters dönme, kırılma sürprizi yaşatmamaktadır. Bu nedenle dahi firma ürünlerini tercih edilmesi büyük kazanç sağlamaktadır. Şemsiye kullanmak güneş ışınlarından yanmamak, yağmurdan ıslanmamaktan ibaret değildir. Şemsiye aynı zamanda prestij ürünüdür. Firma, marka ya da logonuzu taşıyan şemsiyeler mobil tanıtım ürününüz olabilmektedir.

Şemsiye sektörünün öncüsü olarak uzun yıllardan bu güne Güler Şemsiye, üretimlerine devam etmektedir. Her türlü doğa koşuluna uygun sağlam ve dayanıklı şemsiyelerini kullanıma sunmaktadır. Güler Şemsiye, sektöre yüksek kalite, özel tasarım ürünlerini düşük fiyata sunmaktadır.

Türk Patent ve Marka Tescili almış olduğu muhteşem şemsiyelerini her türlü ihtiyaca uygun olarak üretmektedir. Şemsiye günlük ihtiyaç ürünü olarak kullanılabileceği gibi şemsiyeler protokol ürünü olarak da ticari etki yaratmaktadır. Marka, firma logosu gibi etkenlerle özel tasarım ve üretim şemsiyeler kullanarak mobil reklamınızı yapabilirsiniz.

Güler Şemsiye güvencesiyle sahip olunabilecek tüm şemsiyeler yüksek kaliteli tasarım ürünleridir. Kullanıcıya ihtiyaç ve stil desteği ürünü olarak da sunulabilmektedir. Şemsiye kullanımı da özen gerektirmektedir. Bu da kıyafete uyumlu renk ve model şemsiye sahibi olmayı gerektirmektedir.

Şemsiye Nereden Alınır?

Şemsiye ihtiyacı bulunanlar, kolaylıkla tedarik edebilmektedir. Bulunduğu yerden internet erişimi sağlanarak şemsiye seçimi yapılabilmektedir. İhtiyaca gör şemsiye seçimi yapılması gerekmektedir. Özel kullanım için mi şemsiye seçilmesi gerekiyor? Marka ve ürün tanıtımı için promosyon ürünü şemsiyelere mi ihtiyacınız var? Belirlenmesi gerekmektedir.

Ardından Güler Şemsiye firmasının profesyonel ekibinden teknik destek alarak sipariş oluşturulması gerekmektedir. Yapılan sözleşme gereği şemsiye(leriniz) tam zamanında adrese teslim edilmektedir.

Uygun fiyata yüksek kalite şemsiyelere sahip olunarak keyif ve konforu yaşanabilmektedir. Kumaş renginden dokusuna, ahşap, metal ya da plastik sap özelliklerine kadar Güler Şemsiyeden maksimum verim alınabilmektedir.