Firmaların çeşitli dönemlerde promosyon ürün dağıtması gerekebiliyor. Bu gibi durumlarda firmanın prestijine en uygun  ürün çeşitlerinin tercih edilmesi lazım. İşte bu noktada promosyon şemsiye imalatı hizmetimiz ile devreye giriyor ve sizlere en kaliteli ürün modellerini en uygun fiyatlarla satın alma şansını sunuyoruz. Onlarca farklı şemsiye modelini online sipariş sitemizde inceleyebilirsiniz.

Otomatik şemsiyeler, ahşap şemsiye modelleri gibi pek çok farklı promosyon şemsiye imalatı yapan  firmamız beklentilerinize ve saygınlığını da uygun bir promosyon ürün satın alma şansını sizlere sunuyor. Rüzgara karşı son derece dayanıklı olan naylon kumaş kullanılarak hazırlanan şemsiye modellerinin üretiminde çelik tel kullanıyoruz. Aynı zamanda ahşap gövdeye sahip olan şemsiye çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Promosyon Şemsiye Çeşitlerini Sitemizde İnceleyin!

Şemsiyelerin sapının üzerine lazerle yazı yazabiliyoruz ve bu sayede firma adının kısa süreli bir kullanımdan sonra silinmesini engelliyoruz. En yeni lazer teknolojisini kullanarak hazırladığımız promosyon şemsiye , logo baskılı şemsiyeleri gibi modelleri serigrafi baskı ile de hazırlanabiliyor. Sizlere sitemizde onlarca farklı renk seçeneği sunduğumuzu da belirtmek isteriz.

Promosyon şemsiye modellerinde istediğiniz rengi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Son derece kaliteli ve dayanıklı bir promosyon ürün tercihi yapmak istediğiniz her zaman rotanızı rahatlıkla sitemize çevirebilirsiniz. Promosyon ürünlerde kalitesiz malzemelerle imal edilen  ürün çeşitlerinden uzak durun. Bunun yerine tercihinizi her daim kaliteli promosyon şemsiye modellerinden yana kullanabilirsiniz.

Şemsiye imalatı yapan firmalar arasında tercihiniz biz olursak, bu deneyimi sizlere en güzel şekilde hissettireceğimizden şüpheniz olmasın.