Şemsiye, herkesin beğenisine ve tarzına göre değişiklik gösteren bir aksesuardır. Rüzgarlı ve yağışlı hava şartlarında yanımızdan ayırmadığımız şemsiyeleri,  değişik renk ve modellerde sık sık görmekteyiz. Bu durum yaz ayları için de geçerli olmakla beraber, satın aldığımız şemsiyelerin kaliteli oluşu bizleri aşırı güneş ışınlarından korumayı da garanti etmelidir.  Dayanıklılığının yanı sıra modeli ve özellikleriyle de dikkat çekmesi gerekir. O halde özel tasarım şemsiye modelleri ve özelliklerini birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Şemsiye satın alırken dikkat etmemiz gereken pek çok husus vardır. Bunlardan biri şüphesiz kullanım ömrünün uzunluğunu  garanti eden modellerin tercih edileceğidir. Üretilen şemsiyenin her bir parçasının kalitesi dahil olmak üzere, işçiliğinin de yüksek kalitede olması gerekir.  Güler Şemsiye şık modelleriyle yüksek kalitesini birleştirerek, birbirinden farklı şemsiye seçeneklerini ortaya koyuyor. Özel tasarım şemsiyeler söz konusu olduğunda, dilediğiniz renk ve model seçeneklerinden tercihlerde bulunarak, zevkinize uygun ürün tasarım fırsatını sizlerle buluşturuyoruz. 

Bu tarz şemsiyeler üretilirken kullanılan kumaş,sap,tel, renk vs tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda tasarlanıp beğeninize sunulacaktır. Sizlere özel ortaya konulan bu modellerin özelliklerine yer verecek olursak; isteğinize göre ahşap sap ya da plastik sap olmak üzere iki seçeneğimizin mevcut olduğunu söyleyebiliriz.  Bu sapların üzerine lazerle isim yazdırabilir ya da firmanızın logosunu çizdirebilirsiniz. Rüzgara oldukça dayanıklı üretilen şemsiyelerin kumaşının iki kat oluşu sizlere ürünün uzun ömürlü olacağının garantisini vermekte. Tercih edeceğiniz kumaş rengi ve modelinin üzerine serigrafi baskı uygulanmaktadır. Ahşap gövdeli modellerinin yanı sıra metal gövdeli  şemsiye modellerini de oldukça rahat kullanacaksınız. Güler Şemsiye; katlanabilir, yer kaplamayan özelliğiyle şıklık, kalite ve konforu bir arada yakalayabilme fırsatını sizlere sunuyor. 

Her tarza ve beğeniye hitap eden özel tasarım şemsiye modelleri ve özelliklerini sizler için kaleme aldık. Satın alınacak şemsiyelerin sağlamlığından kalitesine, renginden,modelinden özelliklerine kadar her detaya yer vermiş bulunmaktayız.  Tercih edeceğiniz şemsiyenin gövdesi kaliteli ahşap ya da sağlam metal olması olması gerekir. Aynı zamanda katlanabilir otomatik modellerden tercih etmeniz sizlerin yararına olacaktır. Hem konfor açısından hem de kullanılmadığı süreçte yer kaplamaması özelliğiyle çantanızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. İki kat kumaştan üretilen şemsiyelerin daha dayanıklı olduğu da kaçınılmaz bir gerçektir. Tercihinizi bu tip modellerden yana kullanabilirsiniz. Özel tasarım şemsiyelerde en çok tercih edilen model ise şemsiyenin sapına lazerle yazı yazdırılmasıdır. Güler Şemsiye, sizlerin isteği ve beğenileri doğrultusunda dilediğiniz şekilde tasarlanan şemsiyelerinize lazerle yakarak yazı yazma fırsatını sunmakta. Üretilen şemsiyenin üzerine firmanızın logosunu serigrafi baskı yaptırarak eşsiz tasarımlarla fark yaratabilirsiniz. Siz de özel tasarım şemsiye modellerini ve özelliklerini incelemek için sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Üstelik bu tasarım şemsiyelere ulaşmanız  bir tık uzağınızda. Şemsiye satın alırken dikkat etmeniz gereken bütün özellikleri sizler için hazırladık.