Şemsiye kullanımı ilk olarak milattan önce Mezopotamya kültüründe güneşten korunmak amacıyla başlamıştır. Şemsiyeler kağıtların reçilenerek su geçirmez hale getirilmesi ile geliştirilmiştir. Şemsiyenin yağmurdan korunma amaçlı ilk kullanımı ise Çin’de ortaya çıkmıştır. Şemsiye ilk zamanlarda çeşitli yağlarla kaplanarak üretilmeye başlanmıştır. Zamanla kullanımının artması ile daha sağlam yapıda şemsiyeler üretilmeye başlanmıştır. 

Mavi Şemsiye Modelleri

Şemsiyelerin kullanım amacı kişiyi yağmurdan ve güneşten korumaktır. Hemen hemen her evde bulunan şemsiyeler özellikle yağmurlu havalarda bulundurmamız gereken vazgeçilmez bir üründür. Şemsiyeler sayesinde yağmurlu havada gitmek istediğiniz yere ıslanma riskiniz olmadan ulaşabilirsiniz.

Şemsiyeler sadece yağmurdan ve güneşten korunmak amacıyla değil aynı zamanda rüzgara karşı korunmak amacıyla da kullanılmaktadır. Ayrıca karlı havalarda da ıslanmamızı önleyebilmek için şemsiyeler kullanılmaktadır.

Şemsiye üretimi pek çok marka tarafından yapılmaktadır. Yağmurlu havalarda bir köşe başında bile şemsiyelere rastlayabilirsiniz. Ancak her şemsiyesinin kalitesi birbirinden farklıdır. Şemsiye yapımında kullanılan malzemelere bağlı olarak kalite standardı da değişmektedir.

Uzun ömürlü ve kaliteli şemsiye modelleri arıyorsanız Güler Şemsiye sizin için doğru bir seçenek olacaktır. Güler Şemsiye daima müşterilerin sorularına cevap veren ve hizmet odaklı bir firma olmuştur.

Doğru ve güvenilir bir alışveriş için Güler Şemsiye’yi tercih etmeniz yeterli. Güler Şemsiye olarak zengin ürün içeriğimiz sayesinde müşterilerimizin isteklerine daima cevap veririz. Ayrıca her çeşit, desen ve özellikteki toptan şemsiyeleri uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Göz alıcı mavi şemsiye modellerine Güler Şemsiye sayesinde ulaşabilirsiniz.

Dört Mevsim İşlevsel Şemsiye Modelleri

Şemsiyeler, özellikle yağmurlu havalarda korunmak amacıyla kullanılırlar. Birbirinden farklı modellerde tasarlanan şemsiyeler farklı malzemelerden de üretilmektedir. Şemsiyeler yılın her günü kullanılabilecek ürünlerdir. Şemsiyelerin kullanım özellikleri farklılık göstermektedir.

Şemsiyeler kullanılan malzemelere ve tasarımlara göre değişir ayrıca mekanizmaları da birbirinden farklılık göstermektedir. Otomatik olarak üretilen şemsiye çeşitleri de bulunmaktadır. Otomatik şemsiye modelleri sıklıkla kullanılan modeller arasında yer almaktadır.

Şemsiye modellerinde kullanılan tasarımlar kadın ve erkek müşteriler için farklılık göstermektedir. Kadın şemsiye modelleri şık tasarımlara ve canlı renklere sahip iken erkek şemsiye modelleri daha klasik ve spor tasarımlara sahiptir.

Çeşitli renk ve modellerde üretilen şemsiyeler de özellikle mavi ve siyah renkler sıklıkla kullanılmaktadır.

Şemsiye Nasıl Üretilir?

Şemsiye üretimi farklı hassas parçaların birleştirilmesiyle gerçekleşmektedir. Öncelikle 8 tane uzun çelik tel aynı boyda olacak şekilde kesilmelidir. Bu işlem bittikten sonra 8 tane kısa tel de aynı boyda olacak şekilde kesilir. Şemsiyenin ortasında bulunan göbek borusu da kesildikten sonra itici yay olan mekanizma ayarlanır. Bu işlemlerde gerçekleştikten sonra baston kısmı da ayarlanır ve parçaların birleşmesi için gerekli aparatlar hazırlanıp tüm parçalar birleştirilir. Şemsiyeler için kullanılan su geçirmez kumaş kısmı da kesip dikilir. Hazırlanan iskelet kesilen kumaş monte edilir.

Şemsiye Satın Alınırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Şemsiye satın alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kalitedir. Şemsiye kullanımını uzun süre devam ettirmek istiyorsanız kaliteli ürünleri tercih etmeniz gerekir. Ayrıca kullanacağınız şemsiyelerin boyutu da oldukça önemlidir. Yağmurlu günlerde ıslanmamak için geniş ürünleri tercih etmeniz önemlidir. Şemsiye satın alma sırasında ilk dikkat etmeniz gereken kalite ve uzun ömürlülük olsa da tabi ki de kendi tarzınıza uygun model tercih etmeniz son derece önemlidir.

Birçok marka tarafından üretimi yapılan şemsiyelerin modelleri oldukça fazladır. Birbirinden farklı desen ve renkler içeren şemsiye çeşitleri arasından tek renk olanlarını da tercih edebilirisiniz. Uzun süreli kullanım amaçlıyorsanız kaliteli ürünleri tercih etmeniz gerekir. Ayrıca yağmurlu havalarda rüzgara karşı direnç sağlayan ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Güler Şemsiye olarak sizlere hem kaliteli hem de tarz ürünleri bir arada sunuyoruz. Kullanma amacınıza ve tarzınıza uygun şemsiye modelleri arasından en güzelini tercih etmek sizlere kalmış. Güler Şemsiye markasından satın almış olduğunuz şemsiyelerden asla pişman olmayacaksınız. Şıklığı, zarafeti ve kaliteyi ön planda tutan markamız şemsiye tercihinizde en doğru adres olacaktır.

Şemsiye Fiyatları

Şemsiye fiyatları kullanılan malzemeye yapılan tasarımlara bağlı olarak değişmektedir. Birçok firma tarafından üretilen şemsiyeler çeşitlilik açısından oldukça zengindir. Şemsiyelerin özellikleri arttıkça fiyatları da artmaktadır. Ayrıca şemsiyelerin kalitesi ile fiyatı da doğru oranda artmaktadır. Her bütçeye uygun şemsiye çeşitleri de bulunmaktadır. Bunun yanında özel tasarım ve özel üretim şemsiyelerde bulunmaktadır. Bu tip şemsiyelerin fiyatları da farklılık göstermektedir.

Güler Şemsiye olarak birbirinden farklı ve çeşitte şemsiyelerimiz mevcuttur. Bu çeşitlerimizden sizlere kısaca bahsedelim. Güler Şemsiye firmamızın modelleri şu şekildedir:

 • Renkli şemsiyeler
 • Yağmur şemsiyesi modelleri
 • Çanta boy katlanabilir şemsiyeler
 • Tam otomatik şemsiyeler
 •  Mini full otomatik promosyon şemsiye
 •  Promosyon şemsiye
 •  Baston şemsiye modelleri
 •  Kaliteli şemsiye
 •  Rüzgara dayanıklı şemsiye
 •  Protokol şemsiye
 •  Küçük katlanabilir şemsiye
 •  Vale şemsiye
 •  Toptan şemsiye
 •   VİP şemsiye
 •   Özel tasarım, özel üretim promosyon şemsiye
 •    Klasik logolu şemsiye

Güler Şemsiye olarak şemsiyelerde çığır açan modellere sahibiz. Bu çeşitli modellerin arasından en uygun modeli kendiniz için tercih edebilirsiniz. Markamız bu kadar kaliteli ve çeşitli ürün üretmesinin yanı sıra fiyat açısından da gayet makuldür. Özellikle toptan satış yapıldığında gayet uygun fiyatlardan en güzel şemsiyeleri tercih edebilirsiniz. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı şemsiyelere sahip olmak için markamızı tercih edebilirsiniz.

Şemsiye Kullanırken Dikkat Etmemiz Gerekenler

İnsanların hayatını kolaylaştırmak için üretilen bir sürü aksesuar bulunmaktadır. Şemsiyelerde bu aksesuarlardan bir tanesidir. Yağmurlu havalarda kurtarıcımız olan şemsiyeler hayatımız çok kolaylaştıran ürünlerden biridir. Islanmamızı önlemek için mutlaka kullanılması gereken ürünlerden biridir. Peki şemsiye kullanırken nelere dikkat etmeliyiz? Şimdi sizlere şemsiye kullanırken dikkat edilmesi gereken püf noktalardan bahsedelim. Öncelikle şemsiyenizi kalabalık alanlarda kullanıyorsanız etrafınızda biri olup olmadığına dikkat ederek şemsiyenizi açmanız gerekir. Ayrıca yine şemsiyenizi kapatırken etrafınızda biri olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Şemsiyeniz ıslak ise sallamadan ve etrafınıza su sıçratmadan katlama işlemini yapmanız gerekir.

Ne tür şemsiye alacağınıza karar veremiyorsanız web sitemizde bulunan ürünleri inceleyebilir ve bu ürünler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Birbirinden farklı model ve özelliklere sahip ürünlerimiz arasından kendinize en uygun olanını seçip satın alabilirsiniz.

Güler mobilya olarak müşterilerimiz sipariş verdikleri andan itibaren en kısa sürede ürünlerini teslim etmek için canla başla çalışıyoruz. Firmamızın mottosu daima müşteriye hizmet olmuştur. Deneyimli ve tecrübeli ekibimiz sayesinde her geçen gün hizmet kalitemiz artmaya devam ediyor. Markamız ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim adreslerimize başvurabilirsiniz. Sektörde öncü olan firmamız istediğiniz adette ve eksiksiz olarak zamanında ürünlerinizi teslim eder. Yenilikçi markamız sayesinde en yeni modellere ulaşmanız her zaman kolay olacaktır. Doğru ve güvenilir alışveriş için bizleri tercih etmeyi unutmayın.