Şemsiye, geçmişte her ne kadar güneşten korunma amacı ile ortaya çıkmış olsa da, günümüzde yoğun yağışlara karşı koymak için kullanılan bir üründür. İşlevselliğinin yanı sıra şık bir aksesuar olarak da tercih edilmektedir. Bu noktada şemsiyenin görünümü hem şık hem de göz alıcı olmalıdır. Çeşitli boyutlarda ve tasarımlarda vücut bulan modeller, yüksek kalite ile Güler Şemsiye'de harmanlanmaktadır. Tasarımlar arasında yer alan çanta boy katlanabilir şemsiye, kullanım yönüyle oldukça büyük bir avantaja sahiptir.

Şemsiye modelleri, birçok formda karşımıza çıkmaktadır. Uzun saplıdan kısa saplıya, rengarenk olandan çeşitli desenlere kadar her modele yer veren Güler Şemsiye, geniş ürün yelpazesini bünyesinde barındırmaktadır. Çanta boy katlanabilir şemsiye, modelleri arasında en sık tercih edilenlerden biridir.Bunun sebebi ise minimal yapısı ve her yere sığabilme özelliğinden kaynaklanmaktadır. Çapı 100 cm olan katlanabilir şemsiyelerin kapalı hali 38 cm e kadar düşmektedir. Bu yüzden çantalarınıza kolaylıkla sığdırabilme avantajını sizlerle buluşturmaktadır. Bazı ürünlerinde ise bu modellerin katlanmış formu 20 cm olarak karşımzıa çıkmaktadır. İşte tam da bu noktada şemsiye taşımak artık sizler için çok da zor olmuyor. Çantaya veya herhangi bir yere sığabilme niteliğine sahip şemsiyeler, küçük formu ile adeta kurtarıcınız oluyor.

Çanta Boy Katlanabilir Şemsiye Özellikleri

Şemsiyeler, dayanıklı olmasının yanı sıra kullanım avantajına da sahip olması gerekir. Günümüzde hem işlevsel olarak hem de aksesuar niteliğinde vücut bulan şemsiye modelleri, birçok çeşidi ile karşımıza çıkıyor. Çeşitleri arasından en çok tercih edilen çanta boy katlanabilir şemsiye, firmamız kalitesi ile harmanlanarak hizmetinize sunuluyor. Bu ürünlerin özellikleri arasında yer alan minimallik, hem görünümü hem de her yere sığabilme yönüyle eşsiz bir avantaj sağlıyor. Katlandığı an küçük bir forma bürünerek, çantanızda yer kaplamıyor. Rüzgara karşı dayanıklı kumaştan üretilerek, uzun yıllar kullanımı beraberinde getiriyor. Güler Şemsiye'de yer alan tasarımlar, geniş renk skalasına sahip olmakla birlikte, firma logosunun serigraf baskısı da modelde yer alabiliyor. Dilerseniz kapatma bandına ya da kılıfa logo ve isim de yazdırabilme olanağına sahip olabiliyorsunuz. Üstelik uygun fiyat avantajı da sizleri bekliyor! Ürünleri detaylı incelemek ve fiyat konusunda bilgi almak için sizleri en kısa zamanda sayfamıza bekliyoruz.